Сімейний адвокат у Києві, юрист з розлучень у Києві

СІМЕЙНИЙ АДВОКАТ У КИЇВ ДОПОМОЖЕ РОЗІРНУТИ ШЛЮБ ДВОМА СПОСОБами:

1. Розлучення через РАГС у Київолі за участю сімейного адвоката.

Подружжя, яке проживає у Київолі та не має дітей, має право подати до органу державної реєстрації актів цивільного стану заяву про розірвання шлюбу. Якщо один із подружжя з поважної причини не може особисто подати заяву про розірвання шлюбу до органу державної реєстрації актів цивільного стану, така заява, нотаріально засвідчена або прирівняна до неї, від її імені може подати друге подружжя. Орган державної реєстрації актів цивільного стану складає актовий запис про розірвання шлюбу після закінчення одного місяця з дня подання такої заяви, якщо її не було відкликано. Шлюб у Київолі буде розірваний незалежно від наявності між подружжям майнової суперечки.

2. Розлучення через суд у Київолі за допомогою адвоката у сімейних справах.

Позов про розірвання шлюбу може бути пред’явлений одним із подружжя до судів у Київолі. Сімейний адвокат у Київолі допоможе оформити всі потрібні документи та супроводжує справу від початку до винесення рішення судом про розлучення.

Сімейний адвокат не зможе подати заяву про розлучення протягом вагітності дружини та протягом одного року після народження дитини, крім випадків, коли один із подружжя вчинив протиправну поведінку, яка містить ознаки кримінального злочину щодо іншого чоловіка чи дитини.Чоловік, дружина мають право подати позов про розірвання шлюбу під час вагітності дружини, якщо батьківство зачатої дитини визнано іншою особою. Чоловік, дружина мають право пред’явити позов про розірвання шлюбу до досягнення дитиною одного року, якщо батьківство щодо нього визнано іншою особою або за рішенням суду відомості про чоловіка як батька дитини виключено з актового запису про народження дитини.

Наші адвокати та юристи у сімейних справах виділяють такі причини для розлучення через суд у Київолі.

За наявності дітей розірвання шлюбу України можливе лише за рішенням суду, тобто. розлучення через суд. Суд з’ясовує фактичні взаємини подружжя, дійсні причини позову про розірвання шлюбу, бере до уваги наявність малолітньої дитини, дитини-інваліда та інші обставини життя подружжя. Суд винесе рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя та збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них або інтересам їхніх дітей.

В результаті шлюборозлучного процесу визначаються умови та підстави для розлучення. Сімейні адвокати в Київолі найчастіше причиною розлучення виділяють ті випадки, коли між подружжям відсутні будь-які шлюбні стосунки та спільне господарство. Тому якщо суд вирішить, що шлюб не зруйнований остаточно та безповоротно, то такий союз не буде розірвано.

Ваш сімейний адвокат нагадає, що оформлення розлучення стосується всіх членів сім’ї, зокрема неповнолітніх дітей.Якщо розлучення загрожуватиме добробуту спільних дітей, або з інших причин суперечитиме принципам соціального співіснування, незважаючи на абсолютну та безповоротну відсутність шлюбних відносин, суд вживе заходів щодо примирення подружжя.

Сімейний адвокат у Київолі: «Хто винен у розлученні?»

У шлюборозлучному процесі суд не розуміє, хто винен у розпаді сім’ї. Ніхто з подружжя не може вимагати визнання провини у заяві до суду на розлучення. Суд відмовиться ухвалити рішення про встановлення провини, оскільки Сімейний кодекс України не містить положення про вину у шлюборозлучному процесі. У результаті, жоден із подружжя не вважатиметься винним в офіційному припиненні шлюбу. Незважаючи на це, рішенням суду можуть бути визначені умови утримання та виховання спільних неповнолітніх дітей розлученого подружжя та порядок встановлення контактів батьків з дітьми. Після того, як суд вирішить, якою мірою кожен із батьків зобов’язується нести витрати на утримання та виховання дитини, суд також винесе рішення про стягнення аліментів.

Допомога адвоката з сімейних справ у Київолі: оформлення договору про аліменти

Сімейний адвокат допоможе батькам укласти договір про сплату аліментів на дитину. Договором визначають розмір та строки виплати аліментів. Умови договору що неспроможні порушувати права дитини. Договір укладається у письмовій формі та нотаріально засвідчується. Наші сімейні адвокати обов’язково передбачать усі нюанси, важливі для таких договорів. У разі невиконання одним із батьків свого обов’язку за договором аліменти з нього можуть стягуватися на підставі виконавчого напису нотаріуса.Той із батьків, з ким проживає дитина, і той із батьків, хто проживає окремо від нього, можуть укласти договір про припинення права на аліменти для дитини у зв’язку з передачею права власності на нерухоме майно (житловий будинок, квартиру, земельну ділянку тощо). д.).

Право власності на нерухоме майно оформляється на саму дитину або на дитину та того батька, з ким він проживає. У разі укладення такого договору той із батьків, з ким проживає дитина, зобов’язується самостійно утримувати його. Укладання договору не звільняє того батька, що мешкає окремо, від обов’язку брати участь у додаткових витратах на дитину.

Суд може покласти на подружжя повну батьківську відповідальність, особливо якщо у батьків є письмова угода про виконання батьківських зобов’язань. Якщо ж письмової угоди подружжя не має, то суд може винести рішення про виконання батьківських обов’язків з урахуванням права дитини на виховання та освіту обома батьками.

Послуги адвоката з сімейних справ у Київолі: діти після розлучення

На першій же консультації ваш сімейний адвокат розповість про ваші права та тягарі. Питання виховання дитини вирішується батьками разом. Той із батьків, хто проживає окремо від дитини, зобов’язаний брати участь у її вихованні та має право на особисте спілкування з нею.

Якщо розлучення відбулося, то ваша колишня половинка з якою проживає дитина, не має права перешкоджати вам спілкуватися з дитиною та брати участь у її вихованні, якщо таке спілкування не перешкоджає нормальному розвитку дитини.Ви як батьки маєте право укласти договір про здійснення батьківських прав та виконання обов’язків тим із вас, хто проживає окремо від дитини. Договір укладається у письмовій формі та підлягає нотаріальному посвідченню.

Якщо ви не зможете домовитися з колишньою дружиною, то суд може ухвалити рішення про встановлення графіка спілкування з дитиною. Приймаючи рішення про контакти матері або батька з дитиною, суд визначить, коли, де і коли батько, який не проживає з дитиною, зможе з нею зустрічатися. Однак якщо між подружжям не виникає суперечок з цього приводу, і вони самі можуть домовитися про те, де і коли батько, який не проживає з дитиною, зможе його бачити, суд, на прохання батька чи матері, не виноситиме відповідне розпорядження.

Рішення про розлучення може також включати постанову про аліменти, тому суд повинен визначити, яким чином кожен з батьків задовольнятиме потреби дитини, пов’язані з її змістом і вихованням.

Адвокат у Київолі у сімейних справах: поділ майна після розлучення

Майно, набуте подружжям за час шлюбу, належить дружині та чоловікові на праві спільної сумісної власності незалежно від того, що один з них не мав з поважної причини (навчання, ведення домашнього господарства, догляд за дітьми, хвороба тощо) самостійного заробітку (доходу). Вважається, що кожна річ, придбана за час шлюбу, крім речей індивідуального користування є об’єктом права спільної сумісної власності подружжя.

У спільній сумісній власності подружжя може бути будь-яке майно (квартири, машини, земельні ділянки, предмети домашнього вжитку тощо). Об’єктами права спільної сумісної власності є заробітна плата, пенсія, стипендія, інші доходи, отримані одним із подружжя.

Якщо одним із подружжя укладено договір на користь сім’ї, то гроші, інше майно, у тому числі гонорар, виграш, які були отримані за цим договором, є об’єктом права спільної сумісної власності подружжя.

Речі для професійних занять (музичні інструменти, оргтехніка, лікарське обладнання тощо), придбані за час шлюбу для подружжя, є також об’єктами права спільної сумісної власності подружжя.

У ухвалі про розлучення, суд може винести рішення про поділ майна подружжя. Для цього чоловік або дружина повинні подати заяву про поділ, причому, якщо подружжя заздалегідь домовилося про те, яким чином вони ділитимуть майно, шлюборозлучний процес не затягуватиметься через поділ. В іншому випадку, буде окремий судовий розгляд щодо розподілу майна.